فهرست دیپلماتیک کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس

فهرست: دیپلماتیک کشورهای عربی شورای همکاری خلیج فارس اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه خواهان فسخ قرارداد با &quot/ هستند ، برهان مبین&quot، طاهری

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید هر چه مبلغ بلیت فروشی کمتر باشد سهم فدراسیون فوتبال هم کمتر است. 

همه خواهان فسخ قرارداد با &quot/ هستند ، برهان مبین&quot، طاهری

طاهری: همه خواهان فسخ قرارداد با "برهان مبین" هستند

عبارات مهم : فوتبال

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می گوید هر چه مبلغ بلیت فروشی کمتر باشد سهم فدراسیون فوتبال هم کمتر هست.

علی اکبر طاهری در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع بلیت فروشی لیگ برتر، اظهار کرد: دیشب (دوشنبه) در برنامه “۹۰” اطراف این مساله صحبت کردیم. به هر حال شرکت لیگ قراردادی را با شرکت برهان مبین به امضا رسانده ولی این شرکت نتوانسته است به تعهدات خود عمل کند.

همه خواهان فسخ قرارداد با &quot/ هستند ، برهان مبین&quot، طاهری

وی افزود: در حال حاضر مدتی است که آقای تاج و همین طور مسئولان شرکت لیگ به این نتیجه رسیده اند که باید قرارداد همکاری شرکت لیگ با شرکت برهان مبین فسخ شود. البته ما هم امیدواریم که ظرف مدت کوتاهی این عنوان حل و فصل شده است و وظیفه مشخص شود.

طاهری راجع به این که آیا رسما قرار است بلیت فروشی به کلوب ها واگذار شود، گفت : یکی از مباحث همین است ولی یکی از راه های پیشنهادی دیگر که مطرح شده، این بود که هنگامی که ما از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، ورزشگاه اجاره می کنیم آنها هم خودشان کار بلیت فروشی را انجام دهند. البته تا زمانی که قرارداد با شرکت برهان مبین فسخ نشود چیزی اجرا نخواهد شد.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید هر چه مبلغ بلیت فروشی کمتر باشد سهم فدراسیون فوتبال هم کمتر است. 

مدیرعامل کلوب پرسپولیس در ادامه راجع به تعداد بلیت های فروخته شده است ای که از سوی شرکت لیگ اعلام شد، گفت : آمار اعلامی شرکت لیگ بر اساس آماری است که شرکت برهان مبین اعلام کرده ولی شما خودتان اگر این اعداد و ارقام را در کنار هم قرار دهید و یک تقسیم راحت انجام دهید متوجه می شوید که تعداد بلیت های فروخته شده است با مبلغ هر بلیت هم خوانی ندارد. من هنگامی که این عنوان را به آقای تاج گفتم به آنها نیز اعلام کردم که اگر مبلغ بلیت فروشی کم باشد، قاعدتا فدراسیون فوتبال که ۱۰ درصد آن را بر می دارد و همین طور شرکت لیگ و هیات فوتبال هم سهم کمتری خواهند داشت.

وی در ادامه راجع به آخرین اوضاع پرونده مانوئل ژوزه هم، گفت : فعلا اتفاق جدیدی رخ نداده هست. ما هم منتظر هستیم تا ببینیم در آینده نزدیک چه اتفاقی رخ می دهد.

طاهری در آخر سخنان خود راجع به این که آیا قرار است ظرف چند روز آینده به حساب بازیکنان پول واریز شود، گفت : هر وقت که به حساب کلوب پول بیاید به حساب بازیکنان نیز واریز خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: فوتبال | قرارداد | بازیکنان | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs